Önerilen

Erol Çavuşoğlu Nakliyat

Evden eve taşımacılıkta sadece ev taşımacılığı yoktur. Ev taşımacılığı yanı sıra aynı zamanda ofisler taşınabiliyor. Ofis taşımacılığı biraz daha kolaydır, çünkü taşınan eşyalar genel anlamda standarttır, fakat elbette iş yerinin veya işletmenin hangi sektöre bağlı olduğuna göre, ofis taşıma işlemleri zorlaşabilir veya kolaylaşabilir. Firma olarak Darıca ofis taşıma hizmetleri de sunmaktayız. Eğer ofisinize başka bir yere veya başka bir şehre taşımak isterseniz, firmamızı arayabilirsiniz.

 

Normal bir Darıca ofis taşıma aslında çok zor değil. Firmamız yılların tecrübesine sahip ekiplerle çalıştığı için, ekipte bulunan bütün personeller sorumluluk sahibi ve işine bilen kişilerdir. Bu sebeple aslında ofis taşıma daha da kolay bir hale geliyor. Ofis taşıma, ofisin niçin kullanıldığına göre değişkenlik gösterir. Örneğin bir emlak ofisi taşıyacaksınız, bir emlak ofisinde ne kadar çok eşya bekleyebilirsiniz ki, genel anlamda evraklar bulunur. Dolayısıyla taşıma ve paketleme malzemelerini ona göre ayarlıyoruz ama örneğin bir prodüksiyon veya tiyatro salonu ve benzeri yerlerse, hatta kuaför ve benzeri dükkanlar olursa, daha fazla ve farklı taşıma yöntemleri kullanmamız gerekiyor. Ofis taşıma işlemi için müşterilerimiz aradığında, ne zaman ve nereye taşınmak istediklerini sorduktan sonra, mutlaka ofisin hangi alanda hizmet verdiğini soruyoruz.

 

Bunu öğrendikten sonra ise hangi ekiplerimizin müsait olduğunu kontrol edip müşterimizin de müsait olduğu gün ve saate göre müşteriye randevu veriyoruz. Ekiplerimiz randevu gününde ve saatinde müşterinin kapısını çalıyor. Darıca ofis taşıma, ofisin niçin kullanıldığına göre değişiyor, fakat ofis niçin kullanılırsa kullanılsın, firmamız her zaman müşterinin memnuniyeti doğrultusunda çalışmaktadır. Bizim için önemli olan müşterinin hizmetlerimizden memnun kalmasıdır ve elbette bizleri çevresine tavsiye etmesidir. Ofis taşıma çok zor bir iş değil, fakat ne kadar doğru ve temiz yapılırsa, o kadar çok müşterinin aklında kalırsınız.

Hizmet verdiği sektörler;

  • Şehiriçi Evden Eve Nakliyat
  • Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Önerilen Şirketler

Değerlendirme gönderin

user

11/5/2018 tarihinde aramıza katıldı

İletişim bilgileri

Harita