Önerilen

Erentaş Nakliyat

Taşınma sırasında eşyalarınızın güvenliği her şeyden önemlidir. Çoğu nakliye firması, tüm eşyalarınızı üst üste yığıp gelişigüzel bağlar ve yola koyulur. Bu durum ne yazık ki eşyalarınızın birbirine zarar vermesine neden olur. Özellikle de hassas eşyalarınız geri dönüşü olmayan hasarlar alır. Ancak bizler İstanbul evden eve nakliyat firması olarak kapalı ve geniş kasa tırlarımız ile hizmet vermekteyiz. Yani nakliye sırasında hiçbir eşyanız diğer eşyanızın üzerinde seyahat etmez. Ayrıca sistematik araç kasalarımız ile eşyalarınızın kayıp sarsılmasına da imkân yoktur.

Eşyalarınız için almış olduğumuz önlemler bununla da sınırlı değildir. Aynı zamanda tüm eşyalarınızı tek tek, balonlu ambalajlar ile paketleriz. Bu işi size bırakmamamızın sebebi, hem günler öncesinden paketleme yapmaya başlayarak yorulmanızı engellemek, hem de paketlemeyi daha profesyonel yapmaktır. Zira gazete kâğıdı ve karton kutular ile yapılan paketlemeler genellikle herhangi bir işe yaramamaktadır. İstanbul evden eve nakliyat firması olarak eşyalarınızın güvenliği ile en az sizler kadar yakından ilgileniyoruz.

Eğer tüm bu önlemler sizlere yetersiz gelir ise sigortalı taşımacılık hizmetimizden de faydalanabilirsiniz. Pek çok insan için ayrıcalık olan bu özelliğimiz sayesinde, zarar gören tüm eşyaların ödemesini tarafınıza gerçekleştiriyoruz. İstanbul evden eve nakliyat firması olarak birden fazla sigorta şirketi ile anlaşmalarımız bulunuyor. Bu anlaşmalarımı doğrultusunda, teminat kapsamında eşyalarınız için peşin ödeme alabiliyorsunuz.

Artık firma olarak ücretsiz eksper desteği de veriyoruz. Bu sayede sizlere çok daha adil ve ekonomik rakamlar sunabiliyoruz. Bizlerden oluşturacağınız randevu sonrası adresinize gelen ekiplerimiz, tüm eşyalarınızı kontrol edecek ve en uygun fiyat teklifimizi iletecektir. Dilerseniz 7 gün, 24 saat kesintisiz çalışan müşteri destek hattımızı arayabilir ve sizler de ücretsiz eksper desteği için randevunuzu oluşturabilirsiniz. 

Hizmet verdiği sektörler;

  • Şehiriçi Evden Eve Nakliyat
  • Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Önerilen Şirketler

Değerlendirme gönderin

user

2/3/2019 tarihinde aramıza katıldı

İletişim bilgileri

Harita