Önerilen

Emir Evden Eve Nakliyat

Nakliye esnasında eşyalarınızı emanet edeceğiniz firmanın, her şeyden önce güvenilir olması şarttır. Bizler yıllardır aynı sektör içinde, büyüyerek hizmet vermekteyiz. Elbette müşterilerimizin bizlere olan güveni de oldukça etkili. Çünkü firma olarak ilk kez sigortalı taşımacılık anlayışını benimsemiş yapılanmalardan biriyiz. İstanbul evden eve nakliyat firması olarak, şehir içi ve şehir dışı taşımacılıkta hazırladığımız sigorta poliçesi sayesinde, eşyalarınızın zarar görmesi halinde peşin ödeme gerçekleştiriyoruz. Bu sayede gözünüz arkada kalmadan taşınabiliyorsunuz.Firmamızın sizlere sunduğu bir diğer hizmet de paketlemedir.

Paketlemenin normal şartlar altında taşınacak olan kişi ya da kişilerce yapılması beklenir. Oysa bizleri eksiksiz, güvenli ve hızlı bir nakliye hizmeti vermekten yanayız. Bu sebeple paketlemeyi de uzman ekiplerimiz üstlenmekte. Sizler taşınacağınız güne kadar hiçbir eşyanızı hazırlamak durumunda değilsiniz. Çünkü bizler aynı gün gelip eşyalarınızı paketler ve taşırız. Hatta taşıdığımız noktada da eşyalarınızı yeniden paketlerinden çıkarırız.Taşınmanın zorlu bir süreç olduğunu düşünenlerdenseniz hemen arayın. Çünkü İstanbul evden eve nakliyat firması olarak eşyalarınızı taşıdıktan sonra yerleştirme ve montaj gibi hizmetler de veriyoruz. Üstelik ustalarımızın verdiği bu hizmetler de nakliyeye dahil ve ücretsiz.

Çamaşır ve bulaşık makinanızı, buzdolabınızı monte eder, çalışıp çalışmadıklarını dahi kontrol ederiz. Diğer tüm eşyalarınızı da sizin direktiflerinize göre yerleştiririz. Kısacası taşınma sonrasında sizlere hiçbir iş bırakmadan ayrılırız.Hem İstanbul içinde, hem de ülke genelinde taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Ayrıca İstanbul evden eve nakliyat firması olarak en uygun rakamları uyguladığımızı da iddia ediyoruz. Hatta bunun için ülkenin en iyi eksperleri ile çalışıyoruz. Eğer taşınmak için uygun ve güvenilir bir firma arıyorsanız hemen bizimle iletişim kurun. Müşteri destek hattımız size en kısa sürede bir eksper yönlendirecektir.

Hizmet verdiği sektörler;

  • Şehiriçi Evden Eve Nakliyat
  • Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Önerilen Şirketler

Değerlendirme gönderin

user

1/27/2019 tarihinde aramıza katıldı

İletişim bilgileri

Harita