Önerilen

Elif Nakliyat Yük ve Esya Taşıma

Yeni ev alabilirsiniz ya da kiralayabilirsiniz. Bu noktada bir firma ile çalışarak evden eve taşımacılık hizmeti almanız gerekecektir. Bu işi amatör şekilde, kendi başınıza yapmanızı tavsiye etmemekteyiz. Birçok eşyanız kırılabilir, çizilebilir, hasar görebilir. Kartal ev taşıma konusunda firmamızla çalışmanız bizi çok memnun eder. Uzun yıllardır bu alanda hizmet vermekteyiz. Ev ortamında birçok eşya olur ve tek başınıza yapmaya karar verdiğinizde, göreceksiniz ki amiyane tabirle topla topla bitmeyecek. Elemanlarımız bu alanda deneyimli olduklarından, sizi kesinlikle zorlamadan mükemmel şekilde taşımacılık işlemlerini yapacak. Titiz, güvenilir ve deneyimli bir firmadan yardım almak istiyorsanız, uygun fiyatlarımızı da kaçırmayın ve firmamızla çalışın.

Kartal ev taşıma işlemlerimizde bakanlık onaylı yetki belgemizle hizmet sunmaktayız. Resmi belgelerimizi sitemizden inceleyiniz, tamamen yasal bir firmayız. Sitemizden referanslarımızı inceleyebilirsiniz. Birçok kişi ve firma kapsamında aldığımız referanslarımız bulunmaktadır. Sitemiz firmamızın resmi kanalı olarak 7/24 size açıktır. İletişim kurmak, görüş ile sorularınızı bildirebilirsiniz. Öte yandan, bilgilerinizi girerek fiyat teklifleri de alabilirsiniz. Uygun fiyatlarımız, şehir içi ve şehirlerarası olma noktasında değişmektedir. Araçlarımız çok sayıda ve özel şekilde olan eşyaların da taşınmasına uygundur. Muhafazaya almadan kesinlikle eşyaların taşınmasını yapmamaktayız. Eşyaların tasnifi ve ayrılmasında sonra kutulama işlemlerini yapmaktayız. Yüksek katlarda asansör sistemini kullanırız. Bu şekilde, net olarak yerine uygun taşımacılık hizmetimiz tamamlanır.

Kartal ev taşıma hizmetlerinde, marangozlarımız profesyonel olarak devreye girer. Mobilyalar ilk günkü gibi yeni adresinde yerleştirilir. Ayrıca, kırılacak eşyaların,elektronik eşyaların da özenle taşınması işlemi yapılır. Hiçbir hasar olmadan, eşyalarınız sizi yeni adresinizde bekler. Bundan başka önemli bir detay ise, sigorta kapsamında taşımacılık hizmetlerimizin yapılması söz konusudur. Sigorta poliçesi kapsamında zararlar hemen tazmin edilir. 

Hizmet verdiği sektörler;

  • Şehiriçi Evden Eve Nakliyat
  • Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Önerilen Şirketler

Değerlendirme gönderin

user

11/13/2018 tarihinde aramıza katıldı

İletişim bilgileri

Harita