Önerilen

Derici Nakliyat

Uygun Fiyata Nakliye Hizmeti

Taşınma süreci kendi başına oldukça zorlu ve yorucudur. Bir de bunun üstüne yanlış nakliyat firması ile çalışmak fazladan bir külfet getirir. Bu nedenle doğru şirket seçimi son derece önemlidir.

İnternetten yapılacak basit bir araştırma ile çok fazla nakliyat firmasına ulaşılabilir. Ancak hangisinin işini iyi yaptığı, güvenilir olduğu ilk bakışta anlaşılmayabilir.

Bu konuda henüz bir tercih yapamayanlar nakliyat firmalarının önceki işlerine, kurumsal yapıda olup olmadığına, işe gösterdikleri öneme bakarak fikre varabilirler. Firmamız modern taşımacılık kurallarına uygun olarak kendi geliştiren, teknolojik gelişmelere ayak uyduran, piyasada sektör üstü hizmet veren nakliyat şirketlerinden bir tanesidir.

Müşteri odaklı izlediğimiz politikamız ile evden eve nakliyat, Karabağlar ofis taşımacılık, parça, yük ve ambar taşımacılığı gibi pek çok konuda sizlere yüksek kalitede hizmet sağlıyoruz.

Asansör Sistemi ile Taşıma

Yıllardır yer aldığımız sektörde müşterilerin en sık karşılaştığı problemin Karabağlar evden eve nakliyat sektöründe, asansörlü taşımacılık konusunda olduğunu bilmekteyiz. Tecrübe ve bilgi eksikliği ile asansörlü taşımacılık yapılması mümkün değildir. Özellikle yüksek katlar için hem sistemi kuracak kişinin hem de yükleme yapacak personelin belli bir seviyede olması gerekir.

Şirketimiz bu konuda oldukça titiz davranmaktadır. Öncesinde hazırladığımız plan ile alanında tecrübeli personellerimiz, asansör sistemini en uygun yere kurarlar. Ardından yükleme işlemi en doğru şekilde yapılır ve yukarı taşıma işlemi başlatılır.

Güvenli Taşımacılık

Firmamız tüm taşıma işlemlerini nakliyat sigortası ile yapmaktadır. Yükleme, indirme veya yolda eşyaların zarar görmesi durumunda maddi açıdan bir kayıp yaşamadan,  tüm hasarlar onarılır. Orada onarılmayacak olarak eşyalar ile tamir edilerek en kısa sürede tekrar teslim edilir.

Nakliyat hizmetlerimiz ve fiyat bilgisi almak için telefon numaralarımızdan arayabilir veya web sitemiz üzerinden bize yazabilirsiniz. 

Hizmet verdiği sektörler;

  • Şehiriçi Evden Eve Nakliyat
  • Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Önerilen Şirketler

Değerlendirme gönderin

user

1/19/2019 tarihinde aramıza katıldı

İletişim bilgileri

Harita