user

18.2.2019 tarihinde aramıza katıldı

İletişim bilgileri

Önerilen

Bursa Evden Eve Özçapanoglu

Ikamet ettiginiz evinizi degistirmek zorunda kalirsaniz tasinmak için güvenilir ve tecrübeli bir tasima firmasina ihtiyaciniz olacak. Nilüfer Evden eve nakliyat hizmeti veren bir firma ile çalisirsaniz esyalariniz oturdugunuz evden alinarak yeni evinize kadar tasinir. Bu süreçte siz hiç yorulmadiginiz gibi esyalarinizi toplama gibi bir derdiniz de olmaz. Bu nedenle tasinmak için profesyonel yardim almaktan çekinmeyin. Esyalarinizi hasarsiz bir sekilde tasiyacak Nilüfer nakliyat firmasinda karar kilmalisiniz.

Tasinmak için aradiginiz firmayi buldugunuzda mutlaka yetki belgesinin olduguna ve kendine ait tasima araçlarinin olduguna dikkat etmelisiniz. Tasima firmalari bu isi profesyonelce yapiyorsa bütün islemleri eksiksiz olmalidir. Firmalardan tasima fiyati almak istediginizde bunu telefonla degil evinizi ve esyalarinizi degerlendirerek yapmalari gerekir. Tasima fiyatlari herkes için uygulanacak sabit bir degerde olamaz. Herkesin evinde farkli esyasi vardir, evin konumu da farklidir. Bu yüzden firma yetkilisinin fiyat vermeden önce bunlari göz önüne almasi gerekir. Ayrica Nilüfer sehirlerarasi nakliyat yapilmasi gerekiyorsa firma ile bunu görüsmelisiniz. Esyalariniz baska bir sehre tasinacak ise tasima fiyatina yakit giderlerinin de eklenmesi gerekecektir.

Ev tasima için firmayla anlastiginiz gün içinde bütün islemler yapilacaktir. Aksam olmadan yeni evinize yerlesmis olacaksiniz. Firmanin çalisanlarindan olusan ekip evdeki esyalarinizi toparlayacak ve uygun sekilde ambalaj yapacaktir. Belirlendigi gibi esyalariniz asansörle tasinacak ve kapali kasa esya tasimaya uygun araçlarla yeni evinize tasinacaktir. Nakliye sirasinda olusabilecek istenmeyen kazalara karsi da esyalariniz sigorta yapilacaktir.

Evden eve tasima firmalari müsterilerine ofis tasima hizmeti de vermektedir. Isyerini degistirmek isteyenler bundan yararlanabilir. Ayrica esyalarini geçici olarak bir yerde bekletmek isteyenler firmalarin ev depolama alanini kullanabilir. Oldukça uygun fiyatlara depolama alaninda esyalari için bir yer kiralayabilir. Esyalariniz güvenli bir sekilde bu alanda korunabilir.

Hizmet verdiği sektörler;

  • Şehiriçi Evden Eve Nakliyat
  • Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Önerilen Şirketler

Değerlendirme gönderin