Önerilen

Başarlar Lojistik Nakliyat Ltd

Evinizi ya da işyerinizi taşımak istediğinizde çalışacağınız firmayı seçerken dikkatli davranın. Firmanın teknolojiyi aktif olarak kullandığından emin olun. Çünkü bu sayede nakil işlemi çok daha güvenli ve hızlı olacaktır. Beşiktaş evden eve nakliyat firması olarak asansörlü sistemler kullanıyor ve taşınmayı çok kolay bir hale getiriyoruz. Üstelik bu sistemler insan gücüne olan ihtiyacı azalttığı için oldukça da güvenli. Çünkü omuzlarda ve elde eşya taşıma devri sonlanıyor. Bu makinalar sayesinde tek seferde onlarca eşya araçlara yüklenebiliyor, araçlardan ev ya da işyerlerinize çıkarılabiliyor.

Araçlarımızın kasaları geniş, yüksek tavanlı ve raflıdır. Yani en hassas cihazlarınız ve eşyalarınız dahi güvenle, zarar görmeden taşınır. Ayrıca taşıma sırasında eğer eşyalarınız zarar görür ise bu mağduriyetinizi karşılamak adına sigorta poliçeleri düzenliyoruz. Bu poliçeler sayesinde, en değerli eşyalarınızın da güvencesini almış oluyorsunuz. Beşiktaş evden eve nakliyat firması olarak ülke genelinde en iyi sigorta firmaları ile çalışıyor ve müşterilerimizin çıkarlarını daima gözetiyoruz.

Paketleme taşınmanın en önemli evresidir. Paketleme ne kadar iyi yapılır ise eşyaların zarar görme riski de o oranda azalır. Ancak paketlemenin uzman bir kişi ya da kişiler tarafından yapılması gerekir. Bizler bu aşamada en profesyonel ekiplerimizi görevlendiriyoruz. Beşiktaş evden eve nakliyat firması olarak dayanıklı ambalajlar ile sizlere paketleme hizmetini ücretsiz olarak veriyoruz.

Eğer taşınmak için vaktiniz kısıtlıysa, taşınmanın hiçbir evresi ile ilgilenmek istemiyorsanız, düşük maliyete montaja kadar varan bir taşımacılık hizmeti almak istiyorsanız hemen arayın. Müşteri memnuniyeti odaklı firmamız, nakliyeyi sizler için profesyonel bir hale getiriyor. Hem işyerlerinizi, hem de evlerinizi çok ekonomik rakamlara taşıyoruz. Dilerseniz ücretsiz eksperlerimiz ile sizlere en uygun rakamlarımızı da iletebiliriz. Müşteri destek hattımız sizlerden gelecek talepler için günün her saati hizmet vermektedir. 

Hizmet verdiği sektörler;

  • Şehiriçi Evden Eve Nakliyat
  • Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Önerilen Şirketler

Değerlendirme gönderin

user

2/9/2019 tarihinde aramıza katıldı

İletişim bilgileri

Harita