Önerilen

Balcıoğulları Nakliyat

Ülkemizin her yerine yaptığımız nakliyat hizmetlerimizle sizlerleyiz. Doğudan batıya tüm illerimize, kuzeyden güneye tüm illerimize nakliyat destinasyonlarımız bulunmaktadır. Nereden nereye taşınacaksanız, sitemizden fiyat bilgisi alabilirsiniz. Buna göre, sitemizde yer alan yön bilgilerini giriniz ve fiyatı hesapla butonuna tıklayınız. Fiyat bilgisi kısa bir süre içinde karşınıza çıkacaktır. Firmamız %100 müşteri memnuniyeti hedefi ve garantisi ile çalışmaktadır. Buna çok önem veriyoruz ve çalışmalarımızda son derece özenliyiz. Aynı zamanda firma olarak sürekli yenilenmeye önem veririz. Uygun fiyatlarımızdan son derece memnun kalacaksınız. Gerekirse kar marjımızdan ödün vererek enflasyona karşı müşterilerimizi korumaktayız.

Karabağlar Şehirlerarası nakliyat deyince akla firmamız gelir. Sizden istediğimiz taleplerinizi iletmeniz ve çantanızı alıp yola çıkmamız. Aracımız size belirttiğimiz günde yanınızda olacaktır. Yeni adresinizde eşyalarınızı aynı modelinde yerleştirecek size anahtar teslim yapacağız. Firmamızdan nakliye tarihi noktasında kısa sürede rezervasyon yapabilirsiniz. Çalışma saatlerimizi esnek tutarız ve en kısa zamanda tarihi veririz. Eski eviniz ya da ofisinizdeki oda sayısını, kaçıncı kat olduğunu, asansör olup olmadığını ve ev veya ofis yürüme mesafesini girerseniz de size net taşıma rakamı da verebiliriz.

Talepleriniz bizim için çok önemlidir. Buna göre, bizden istediğiniz özel taleplerinizi de dikkate almaktayız. Paketleme konusunda, tüm eşyalarınızın paketlenmesini isteyebilirsiniz. Bazı eşyaların paketlenmesini ya da eşyalarınızın paketlenmemesini isteyebilirsiniz. Biz, isteklerinize uygun şekilde hazırlık yaparız. Paketleme uzun mesafeler için önerimizdir. Güvenli ve her eşyanın kendi özelliklerine uygun şekilde işlem yaptığımızın altını çizelim. Paketleme yanında, eşyaların montajı da gereği gibi yapılmaktadır. Uzun mesafelerde dayanıklı olması için eşyaların düzenlenmesini yapmaktayız. Araçlarımızla uzun mesafelerde dayanıklı şekilde taşıma işlemlerimiz yapılmaktadır. Bu sayede, güvenli ve kaliteli olarak eşyalarınız yeni adresine ulaşacaktır. 

Hizmet verdiği sektörler;

  • Şehiriçi Evden Eve Nakliyat
  • Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Önerilen Şirketler

Değerlendirme gönderin

user

11/6/2018 tarihinde aramıza katıldı

İletişim bilgileri

Harita