Önerilen

Azizoğlu Ev- Ofis Taşımacılığı

Taşımacılık hizmetlerimiz kapsamında, evden eve nakliyat, şehir içi nakliyat ve Melikgazi şehirlerarası nakliyat, asansörlü nakliyat hizmetleri, ofis taşımacılığı, parça eşya nakliyatı hizmetlerimizle sizinleyiz. Kapsamlı kurumların ve işyerlerinin taşınmasından, az sayıda parça eşya taşınmasına kadar çeşitli alanlarda hizmet sunma altyapımız ve kapasitemiz bulunmaktadır. İşimizde özenli olmamız en önemli özelliklerimizde biridir. Çalışmalarımızı büyük bir itina ile yaparız. Eşyalarınızın güvenli şekilde taşınması firmamız için çok önemlidir. Mal canın yongasıdır. Bu nedenle, hasar görmelerine kesinlikle izin vermeyiz. Öte yandan, hasar görmesi durumunda ise nakliye sigortası kapsamında size tazmininizi yaparız. Müşteri memnuniyetini esas almak firmamız için önemlidir ve her noktada buna dikkat etmekteyiz.

Eşyaların listelenmesi ve tasnifi mutlaka ekiplerimiz tarafından yapılır. Amacımız, eşyaların kaybolmasını önlemek ve belirli bir plan dahilinde eşyaların taşınmasını kayıt altına almaktır. Bundan sonra eşyaların özelliklerine uygun olarak ambalajlama yapmaktayız. Eşyaların özellikleri nedeniyle, farklı şekilde ve yoğunlukta ambalajlanması gerekir. Buna uygun şekilde, eşyaların  kolilere, karton fıçılara, hava kabarcıkları olan naylon taşıma malzemelerine yerleştirilmesi söz konusu olmaktadır. Ekiplerimiz tüm bu detaylara vakıftır ve eksiksiz şekilde yapacaktır. Siz çantanızı alıp çıkabilir, adresinizde ekiplerimizi bekleyebilirsiniz.

Elektrik teknisyenlerimiz elektronik eşyaların ve dayanıklı beyaz eşyaların taşınmasını gerçekleştirmektedir. Yeni adresinizde de ekiplerimiz bunları özenle yerleştirir. Mobilyalar için de uzman marangozlarımız görev yapmaktadır. Mobilyaların taşınma için demontesinin yapılması ve yeni adreste montaj yapılarak yerleştirilmesi söz konusudur. Mobilyalarınızın ilk günkü gibi yepyeni olur. Araçlarımız yol şartlarına uygun, yeni adresinize eşyalarınızın güvenle taşınmasını sağlayacak şekildedir. Mobilyalarınızı ve eşyalarınızı ekiplerimiz sizin için adresinize yerleştirecektir. Siz keyfinizi çıkaracak ve ekibimizden memnun kalacaksınız. Fiyatlarımızın da ekonomik olduğunu ekleyelim. Firmamızın çalışmalarından çok memnu kalacaksınız eminiz.

 

Hizmet verdiği sektörler;

  • Şehiriçi Evden Eve Nakliyat
  • Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Önerilen Şirketler

Değerlendirme gönderin

user

11/6/2018 tarihinde aramıza katıldı

İletişim bilgileri

Harita