Önerilen

Avrupa Evden Eve Nakliyat

Mal canın yongasıdır anlayışıyla sizinle olan firmamız, eşyalarınızın büyük bir titizlikle taşınmasını sağlamaktadır. Şehir içi ve şehir dışında olmak üzere, nakliyat yönlerimiz sizler için bulunmaktadır. Araç filomuz, çok sayıda eşyanın taşınmasına ve yol şartlarına dayanıklı olarak sürekli yenilenerek hizmet sunmaktadır. Araçlarımızın bakımları ve sigortaları düzenli olarak yapılır,sıkça modellerimiz yenilenir. Firmamız olarak ekibimize sonsuz güveniriz. Maltepe Nakliyat Sürücülerimiz yol şartlarına mükemmel uyan, alanlarında deneyimli isimlerdir. Taşıma görevlilerimiz ise güleryüzlü,dikkatli, deneyimli ve özenli hizmetler sunar. Firmamız için müşteri memnuniyeti herşeyin üzerindedir. Taşımalarımız nakliyat sigortası kapsamında, tüm zararların tazminine uygun şekilde gerçekleştirilir. Bir hasar yaşanması durumunda hemen tazmin hükümlerini devreye sokarız.

Evden eve nakliyat hizmetlerimizden faydalanmak için hem çağrı merkezimizden, hem de internet sitemiz üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Nakliyat fiyat tekliflerini sitemizden alabilirsiniz. Nakliyat yapılmasını istediğiniz mesafe ve diğer bilgileri girdikten sonra hemen fiyat teklifimizi sistemimizden alabilirsiniz. Çalışma saatlerimiz hafta sonları ve esnek mesai saatleri içinde gerçekleşmektedir. Bu noktada, yoğun, çalışma koşulları içinde zamanı kısıtlı olan müşterilerimizi de düşünmekteyiz.

Nakliyat yapılmasından önce sizden belirli bilgileri alarak, yapılması gereken çalışmaları belirleriz. Ambalaj ve diğer malzemelerimizi en kaliteli şekilde kullanmaktayız. Maltepe Nakliyat Kutulama ve taşınma işlemlerimizi özenle yapmaktayız. Mobilyaların taşınması için demonte işlemleri marangozlarımız tarafından yapılır. Yeni adreste ise yeniden montajı yapılır. Elektronik eşyalar, beyaz eşyalar da aynı özenle taşınmaktadır. Yüksek katlar için asansörlü taşıma işlemlerimiz de söz konusudur. Yüksek katlardan indirme ve yüksek katlara eşyaların nakliyesi ve yerleştirilmesi noktasında gerekli araçlarımız bulunmaktadır. Elemanlarımız da yeni adresinizde eşyalarınızın özenle yerleştirilmesinde uzmandır. Siz çantanızı alın ve bizi yeni adreste bekleyin. Bundan sonra elemanlarımız geriye kalan tüm işlemleri yapacaklar ve sizi yormayacaklar. 

Hizmet verdiği sektörler;

  • Şehiriçi Evden Eve Nakliyat
  • Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Önerilen Şirketler

Değerlendirme gönderin

user

11/3/2018 tarihinde aramıza katıldı

İletişim bilgileri

Harita