Önerilen

Ari Evden Eve Nakliyat


Nakliyat farkli mekânlardaki her türlü esyanin farkli bir adrese tasinmasi anlamina gelir. Son derece önemli bir hizmet alani olup, ancak profesyonel ve tam donanimli hizmet veren firmalarin yapacagi bir istir. Mesele yalnizca kirilacak esyalarin hasarsiz bir sekilde tasinmasi degildir. Evraklarin düzenli bir sekilde ambalajlanmasi, büro veya ofis mobilyalarinin tek bir çizik almadan tasinmasi, depolama teknikleri ve evden eve zamaninda nakliye hizmetleri de bu isin önemli unsurlaridir. Profesyonel bir tasima firmasi her sartta müsterinin talep ve beklentilerinin üstünde hizmet verir. Profesyonel hizmetin en önemli unsuru ise planli çalismadir. Avcilar nakliyat öncesi tasinacak esyalar için ekspertiz yapmak gerekir. Esyalar için hangi büyülükte ve hangi özellikte bir araca ihtiyaç var? Bu tasimada kaç personel çalisacak? Ve en önemlisi ayni gün içerisinde esyalarin güvenli bir sekilde esyalarin kurulumunun yapilmasi da önceden planlanmasi gereken unsurladir.

Gerçekten Avcilar nakliyat sektöründe inanilmaz bir rekabet var. Bu rekabet bazi firmalara örnek ve ders teskil ederken bazi firmalar yalnizca o günlük müsteri avlama derdindedir. Ancak müsteriyi bir defalik görmek firma için gelecege dair bir fayda saglamaz. Müsteri memnuniyeti odakli çalismak gerekir. Bunun için müsterilerin talep ve beklentilerine cevap verecek hizmet anlayisini benimsemek gerekir. Yenilikleri takip etmek ve hijyen basta olmak üzere samimi ve güler yüzlü hizmet anlayisini benimsemek gerekir. zor durumlarda müsteriyi rahatlatacak esyalarin kolay ve güvenli tasinmasini saglayacak çözüm önerileri sunmak gerekir. Örnegin dar sokaklar, dar bina girisleri veya teras katlarda dar girislerde esyanin tasinmasi zor ve hatta imkânsiz olacaktir. Bunu müsteriye düsündürmeden dogru formüllerle tasima yapmak firmanin profesyonelligine baglidir. Bu gibi durumlarda asansörlü tasima hizmetleri firmanin verdigi hizmet seçenekleri arasinda olmalidir. 

Hizmet verdiği sektörler;

  • Şehiriçi Evden Eve Nakliyat
  • Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Önerilen Şirketler

Değerlendirmeler

Murat E. 4.5
30.12.2018 04:54

iki gün önce tasinma icin firmayla anlastik.6 kisilik bir ekip sabah saat 7:30 gibi geldiler.Hizli bir sekilde esyalari paketlediler marangoz ustasi mobilyalarin demonte islemlerini yapti.Yeni evde tekrar sorunsuz bir sekilde tekrar monte islenlerini yaptilar.zarar gören yada eksik bir esyamiz yoktu tesekkür ederiz.

Bildir

Değerlendirme gönderin

user

3.11.2018 tarihinde aramıza katıldı

İletişim bilgileri

Harita