Önerilen

Ankara Can Asansörlü Nakliyat


Bütün çalışmalarımızı Yenimahalle evden eve nakliyat kapsamında dünya standartlarında gerçekleştirmeye önem vermekteyiz. Eşya taşıma işlemini yapan bir firma olarak her geçen gün başarı grafiğini yükseltmeye kararlıyız. Müşterilerimiz ile kol kala el ele yürüdüğümüz yolda hiçbir zaman maddiyatı hedeflemeden öncelik kitle memnuniyeti elde etmeyi amaçlamaktayız. Ev eşyası taşıma, kurumlara ait mekânlardaki eşyaları taşıma hizmetlerini topyekûna yapmaktayız. Bunun yanında her türlü parça eşya taşıma söz konusu olduğunda bizler sizlerin hizmetinde çalışan birer eleman olmaktayız.

Her hareketimizi sizlerin taleplerine uygun tarzda düzenlerken her an hizmete hazır uzman kadromuz müşteri hizmetlerinden gelecek talimatları beklemektedir. Yakın zaman içinde gelişerek hızla yaygınlaşan asansörlü eşya taşıma alanında Yenimahalle evden eve nakliyat olarak her ortama uygun mobil ekipmanlar kullanmaktayız. Bunun için müşterilerimizin desteğini de alarak her noktaya götüreceğimiz elemanlarımızla ve ekipmanlarımızla hareket etmekteyiz. Araçlarımızın dünya standartlarında gelişmiş modern yapısı sayesinde en başta yükleme işleminde kolaylık sağlamaktadır. İstifleme ve güvenlik aşamasında maksimum performans sağlamaktadır. Kapalı kasa olmalarının yanında her türlü eşyanın havalanmasını sağlayarak terleme riskini ortadan kaldırmaktadır.

Eşya taşıma alanında parça eşya taşıma faaliyetlerinde eksiksiz hizmet verilmektedir. Tüm kurum ve kuruluşların eşyalarını titizlikle paketleyerek en uygun zaman aralığında emniyet kuralları çerçevesinde taşımasını yapmaktayız. Her nakliyat elemanımız ferdi kaza sigortası yapılmış, iş ve işçi güvenliği konusunda tüm hususlar eksiksiz tamamlanmış durumda çalışmalar sergilemektedir. İş güvenliği konusunda sertifika sahibi profesyonel Yenimahalle evden eve nakliyat elemanlarımız eşya sahiplerinin sorumluluğunu en alt seviyeye indirecek şekilde çalışmalar sergilemekledir. Özellikle resmiyet kazanmış İSG faaliyetlerini yakından takip etmekteyiz. Bu sayede taşınma ve diğer transfer faaliyetlerinde iş güvenliği konusunda hassas tavrımızı ortaya koymaktayız. Anlaşma safhasından ilk muayene safhasına, ekspertiz hizmetlerinden müşteri onayı safhasına her aşamada müşterilerimizin fikirleri doğrultusunda hareket etmekteyiz.

 

 

Hizmet verdiği sektörler;

  • Şehiriçi Evden Eve Nakliyat
  • Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Önerilen Şirketler

Değerlendirme gönderin

user

2/9/2019 tarihinde aramıza katıldı

İletişim bilgileri

Harita