Önerilen

Anadolu Express Nakliyat

Ülkemizin her şehri birbirinden güzel ve adeta cennet gibi bir ülkede yaşamaktayız. Tayinler, yeni bir yaşama başlama nedeni,eğitim, meslek değişikliği gibi birçok farklı nedenle, ülkemizin bir kentinden, bir başka kentine taşınmak ihtiyacı olabilir. Bu durumda, güvenilir bir nakliyat firmasından Maltepe şehirlerarası nakliyat hizmeti almak gerekir. Kişinin ya da firmaların kendi imkanları ile taşınma hazırlıkları yapması son derece zordur. İlk başta eşyaların paketlenmesi size zor gelebilir, ancak işe giriştiğinizde bu işlerin ne kadar zor ve yorucu olduğunu, ayrı bir profesyonellik gerektirdiğini anlarsınız. Güvenilir ve titiz hizmet sunan firmamız ile uzun mesafe taşımacılık hizmetlerini memnun olarak alacaksınız.

Ülkemizin her yerine, en uzak mesafelere ve en küçük ilçelerimize, kasabalarımıza kadar taşımacılık hizmetleri sunmaktayız. Yol mesafesi ve şartları firmamız için önemli değildir. Deneyimli ve uzman sürücülerimize, ekibimize ve araçlarımıza sonuna kadar güveniyoruz. Müşterilerimize, hem evden eve taşımacılık, hem de ofis taşımacılığı bazında profesyonel ve programlı hizmet sunuyoruz. Maltepe şehirlerarası nakliyat uzmanlık isteyen bir iştir. İnce eleyip, sık dokumak ve mutlaka programlı, aynı zamanda donanımlı olmak gerekir. Araçlarımızın modelleri, düzenli olarak yenilenmektedir. Öte yandan, tüm taşıma hizmetlerimizi sözleşmeli şekilde imza altına alarak, hem de sigorta poliçesi kapsamında uygulamaktayız. Bir kaybınızda ve kaybolma durumunda hasarınız tazmin edilmektedir.

Maltepe şehirlerarası nakliyat işlemlerimizde size net tarih veririz. Bu tarih bizim imzamızdır ve söz verdiğimiz gün ile saatte işlemlerimizi sizleri kesinlikle bekletmeden yaparız. Aynı durumda, şehirden şehre ulaşmamızda da size verdiğimiz günde yeni şehrinizde ve adresinizde eşyalarınızın teslimini yaparız. Siz yeni yuvanızda bizi hiçbir şekilde yorulmadan bekleyebilirsiniz. Mutlaka çalışmalarımız ve firmamız hakkında bilgi almalısınız. Çağrı merkezimiz açık olup, internet sitemizden de 7/24 bilgi alabilirsiniz.

 

Hizmet verdiği sektörler;

  • Şehiriçi Evden Eve Nakliyat
  • Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Önerilen Şirketler

Değerlendirme gönderin

user

11/6/2018 tarihinde aramıza katıldı

İletişim bilgileri

Harita