Önerilen

Alanyam Taşımacılık

Nakliye sektörü her geçen gün biraz daha profesyonelleşiyor. Bundan birkaç yıl önceye kadar tüm günü, hatta ertesi günü de alan taşınma işlemleri, artık yalnızca birkaç saatte gerçekliyor. Nasıl mı? Elbette nakliye teknolojisinin bir ürünü olan asansörlü taşıma sistemleri sayesinde. Asansörlü taşıma sistemlerini Alanya evden eve nakliyat firması olarak uzun süredir kullanmaktayız. Hem şehir içi taşımacılıkta, hem de şehir dışı faaliyetlerimizde kullandığımız bu teknolojik ürün sayesinde, tahmininizden çok daha kısa bir sürede naklinizi gerçekleştirebiliyoruz.

İyi bir nakliye hizmeti alabilmeniz için servet ödemenize gerek yok.  Bizler çok uygun rakamlara paketleme ve montaj da dahil olmak üzere nakliye hizmeti veriyoruz. Üstelik kullandığımız paketlerin tamamı balonlu, yanmaya dayanıklı, yırtılmaz ambalajlar. Özellikle işyerlerinizdeki bilgisayarlarınızı, evlerinizdeki beyaz eşyalarınızı, televizyonlarınızı monte etmeden ayrılmıyoruz. Yani sizin en paketleme için günler öncesinden yorulmaya başlamanıza, nede monte hizmeti almak için fazladan bir masrafa girmenize gerek kalmıyor. Bünyemizde montaj ve monte hizmeti verebilecek ustalıkta çalışanlarımız bulunuyor.

Alanya evden eve nakliyat firması olarak üzerinde hassasiyetle durduğumuz konu elbette eşyalarınızın güvenliği. Bunun için çeşitli sigorta firmaları ile de çalışıyoruz. Amacımız eşyalarınızı sigortalamak ve zarar görmesi halinde tarafınıza ödeme sağlamak. Bu sayede hem sizin içiniz rahat oluyor, hem de eşyalarınız sigorta kapsamında güven altına alınmış oluyor. Dilerseniz ev ya da işyerlerinizdeki değerli, yeni eşyalarınızı sigortalatılabilirsiniz.

Herhangi bir aksilik söz konusu olduğunda, tarafımıza günün her saati ulaşabilirsiniz. Ekstradan araç ya da personel gerektiğinde dakikalar içinde destek sağlıyoruz. Ayrıca ücretsiz olarak ekspertiz hizmeti de veriyoruz. Eksperlerimiz eşyalarınızın kontrolünü sağladıktan sonra fiyat teklifi sunuyor. Böylelikle anlaştığımız fiyat dışında hiçbir bedel ödemek durumunda kalmıyorsunuz. Alanya evden eve nakliyat firması olarak, şehir içi ve şehir dışı taşımacılıkta öncü olduğumuzu bilmenizi isteriz. 

Hizmet verdiği sektörler;

  • Şehiriçi Evden Eve Nakliyat
  • Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Önerilen Şirketler

Değerlendirme gönderin

user

1/19/2019 tarihinde aramıza katıldı

İletişim bilgileri

Harita