Önerilen

Aktaş Evden Eve Nakliyat

Hizmet sektörleri içerisinde en zorlu koşullara sahip olanlardan biri taşımacılıktır. Çorlu evden eve nakliyat gibi her aşaması titizlikle ele alınması gereken bir sektörde hizmet sunumunun yüksek standartlarla yapılabilmesi, ancak geniş bir bilgi birikimi, deneyim ve aynı zamanda profesyonel teknik personeller aracılığıyla mümkün olur. Sektörde uzun ve başarılı hizmet yıllarına dayanan tecrübe ve birikimini, alanlarında eğitimli ve sertifikalı teknik personellerin aynı zamanda profesyonelleşmeleri aşamasını, tecrübe kazandırmakla mümkün kılmış kuruluşumuz, en nitelikli hizmet sunumunu gerçekleştirebilme yeteneğine sahiptir. Teknolojik olanaklar, sektörel boyutta ele alınıp, sunulan hizmetlerin en teknik ve teknolojik donanımlarla yapılmasını sağlayan firmamız, çağımızın dinamik ve inovasyona açık koşullarına en net cevapları oluşturuyor.

Çorlu nakliye konusunda ülkemizde yaşanan birçok soruna karşı, özel çözümler geliştiren firmamız, hizmet yaklaşımını ve vizyonunu, tüketicilerin ihtiyaçlarına odaklayarak, kişiye özel hizmet oluşturma konusunda büyük bir başarı elde etmiştir. Bu sayede evden eve yapılan taşımacılık ve yan unsurları alanında, sektörel olarak rol model oluşturan yüksek standartların oluşmasını sağlamıştır.

Zorlu koşullara ve özel yeteneklere gereksinim duyan bir başka taşımacılık türü Çorlu ofis taşıma uygulamalarıdır. Ofislerde bulunan eşyaların nitelikleri ve hassas değerleri, aynı zamanda ofislerin taşınması sırasında oluşan çalışma zamanı kaybı gibi ayrıntılar, bu taşıma işlemlerinin çok profesyonel ve planlı bir şekilde yapılmasını zorunlu kılar. Ofis taşınması işlemleri her aşamasında teknik personellerinin uzmanlıklarını profesyonel boyutta kullanmaları sonucunda sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilebilir. Taşıma mesafesinin engel olmaması halinde, en çok bir akşam, mesai saatleri haricinde süren bu taşıma işlemleri, böylece herhangi bir iş gücü kaybının oluşmasının da önüne geçer. Geniş müşteri portföyü ve bu portföye paralel oluşmuş tecrübeleriyle, ofis taşıması uygulamalarını en nitelikli ve süratli şekilde yapabilen kuruluşumuz, sektörün tüm diğer ihtiyaç türlerinde olduğu gibi, bu alanda en üst düzeyde tüketici memnuniyeti oluşturmayı hedefleyen bir anlayışa sahiptir.

Hizmet verdiği sektörler;

  • Şehiriçi Evden Eve Nakliyat
  • Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Önerilen Şirketler

Değerlendirme gönderin

user

1/18/2019 tarihinde aramıza katıldı

İletişim bilgileri

Harita