Önerilen

Adıyaman İpekyolu Nakliyat

Daha önceki taşınma süreçlerinizde istemediğiniz olaylar ve sorunlarla karşılaşmış olabilirsiniz. Hatta bazı eşyalarınız kaybolmuş ya da hasar görmüş olabilir. Bu gibi istenmeyen durumlar yaşayanlar gibi siz de yeniden taşınacağınız zaman illa ki strese girersiniz. Ancak artık bu tip taşınma işlemleri tarih oldu ve şu an en teknolojik koşullarla, en profesyonel hizmetleri alabileceğiniz bir dönemdesiniz. Merkez evden eve nakliyat firmamız sunduğu garantili hizmetler sayesinde tüm eşyalarınızın güven içinde taşınmasını sağlarken aynı zamanda sizlere sigorta konusunda da içinizi rahatlatacak fırsatlar sunmaktadır. Taşınma sürecinizde yaşayabileceğiniz olumsuz herhangi bir duruma karşı tüm eşyalarınız sigorta kapsamında olduğu için her türlü masraf firmamız tarafından karşılanacaktır.

Firma çalışanlarımız evlerinize gelir ve sizin için ekspertiz çalışması yaparlar. Eşyalarınız değeri üzerinden sigortalanacağı gibi, özel bir liste hazırlanır. Taşınma işleminde de istediğiniz saatte orada olan ekiplerimiz eşyalarınızı toplarlar ve tek tek muhafazalı ambalajlara sararak kolilere yerleştirirler. Ambalajlama işinde de bir numara olduğumuz için en hassas eşyalarınız bile kırılmadan, çatlamadan yeni evinize veya mekanınıza yerleştirilir. Özel tasarlanan ürünler kullandığımız için hiçbir eşyanıza zarar gelmez. Merkez evden eve nakliyat firması olarak verdiğimiz hizmetlerde hem iddialıyız, hem de sizlere konforlu bir süreç sunuyoruz. Hasara uğramadan eşyalarınızı güvenli şekilde taşımak istiyorsanız ve beyaz eşyalarınızın sökülüp yeniden montaj yapılması için ekstra tesisatçı parası ödemeyi arzu etmiyorsanız firmamızla görüşerek tüm hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Beyaz eşyalarınızın sökülmesi ve montajı için sizden herhangi bir ücret talep edilmeyeceği için bütçe konusunda da aklınızda sıkıntılar olmasın. Ev taşıma ile sınırlı olmayan nakliye firmamızda ofislerinizi de taşıtabilir veya depo ihtiyaçlarınız için de bizimle irtibata geçebilirsiniz. Her türlü iş yeri için özel ambalajlı taşıma işlemlerimiz olduğu gibi, Merkez evden eve nakliyat firmamız İstanbul merkezli tüm ilçelere de aynı şekilde sizleri güven içinde taşımaktadır.

 

Hizmet verdiği sektörler;

  • Şehiriçi Evden Eve Nakliyat
  • Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Önerilen Şirketler

Değerlendirme gönderin

user

11/14/2018 tarihinde aramıza katıldı

İletişim bilgileri

Harita