Önerilen

Acil Durumlarda Yardima Kosan Asansör Servisi

Is ve yasam alanlarinizda yer alan asansörlerin servis, bakim, onarim, yedek parça, ekipman, ariza, ariza tamiri, acil asansör arizalari 7/24 asansör servisi konularinda ürün ve hizmet sunmaktayiz.

Konusunda uzman mobil ekibimiz, asansörleriniz de meydana gelen arizalara aninda müdahale ederek asansör sisteminizin kesintisiz ve verimli bir sekilde devrede kalmasini sagliyor. Eger ekipman kaynakli sorun ve/veya sorunlar varsa sizlerin istegi dogrultusunda ithal veya yerli ürünler ile ekipman ve parçalar degistirilir.


Krd Elevator olarak, Asansör servis bakim onarimi konusunda tüm Ankara'da hizmet vermektedir.Asansörlerinizi güven içinde kullanabilmek için bakimlarini periyodik olarak yaptirmalisiniz. Aylik Asansör Bakim Anlasmalari ile asansörlerinizin elektriksel ve mekaniksel donanimlarinin tamami denetlenerek sorunlu parça ve/veya ürünler degistirilir.


Asansörlerin daha güvenli ve konforlu bir sekilde kullanimini saglamayi amaçlayan Asansör Bakim, Isletme ve Periyodik Kontrol Yönetmeligi 24 Haziran 2015 tarihinde Resmi Gazete`de yayimlanarak yürürlüge girdi.

Koruyucu ve planli bakim donanim ve elemanlarinin çalismalarini yeterli ve uygun bir sekilde sürdürmesi için düzenlenen bakim yöntemidir. Hasara ugramadan önleme veya geciktirme ve ek olarak meydana gelen arizalarin siddetini azaltmak için muayene ve servis hizmeti uygulanmaktadir.Zamanla kullanim ömürünü tamamlamis, kullanilan teknolojiler eskide kalmis, güvenlik riskleri olusturan, yavas ve hantal çalisan, hata orani yüksek, yüksek enerji tüketimi olan, sesli ve gürültülü çalisan asansörlerin modernize edilmesi konusunda Krd Elevator ürün ve hizmet sunmaktadir.

Önerilen Şirketler

Değerlendirme gönderin

user

1.6.2019 tarihinde aramıza katıldı

Harita